שליחת קישור לתשלום

שליחת קישור לתשלום

מערכת טיפולוג מאפשרת למשתמשים אשר מחוברים לשירותי החשבוניות והסליקה לשלוח בקשת תשלום למטופלים.
הבקשה יכולה להיווצר מתוך לחיצה על חוב המטופל, יתרת זכות או מדוח גבייה.
המטופל יקבל לינק לתשלום ובו יבחר כמות תשלומים ויזין את פרטי האשראי ולבסוף מערכת טיפולוג אף תפיק לו חשבונית  מבלי מעורבות שלכם/ן המשתמשים/ות.

איך לשלוח לינק לתשלום
פשוט וקל, לוחצים על החוב מטופל ובוחרים באופציה הרצויה, סימון מפגשים בכרטיס המטופל ותחת הכפתור עוד פעולות ניתן לשלוח קישור לתשלום, כפתור יתרת הזכות ואף מדו"ח גבייה למטופל.
בדוגמא הבאה להלן מסך הבחירה לאחר לחיצה על חוב המטופל:


לאחר בחירת האופציה יש למלא פרטים בטופס הבא:

השדה תיאור מעיד על מה יוצג למטופל כתיאור התשלום, תוקף הקישור - עד מתי יוכל לשלם, סוג המסמך  מעיד על איזה סוג מסמך יצא לאחר ביצוע התשלום מצד הלקוח, מקס' תשלומים - כמה תשלומים תאפשרו למטופל לבחור, אפשר לשמור אשראי - האם תרצו לשמור את אשראי המטופל בתצורת טוקן לשימוש חוזר מהיר בעתיד ואל תפיק חשבונית - למסור למערכת שלא להפיק חשבונית בסיום קבלת התשלום.
השדה אופן השליחה ניתן לברור בין מייל, וווטסאפ ומסרון. המערכת גם תדע ציין את כתובת המייל של המטופל במידה ויש וגם תישאלו לטלפון ניד במידה ואין.

ניתן לשלוח מספר של קישורים לתשלום לאותו המטופל
בכדי לנהל את הקישורים שנשלחו (לשלוח שוב או למחקם) יש ללחוץ על יתרת הזכות בכרטיס מטופל:ניתן להגדיר כמה שדות בטופס מראש ואף להגדיר את ההודעה אשר נשלחת בנוסף ללינק לתשלום!
כל שצריך זה להיכנס להגדרות חשבוניות וסליקה ולגלול מטה לשדות אשר אחראים להגדרות ברירת המחדל:


לאחר שליחת הקישור סיימתם! 
המטופל מקבל את הלינק לתשלום ואז בוחר כמות תשלומים (במידה ואפשרתם) ומועבר לדף בו יזין את פרטי האשראי.


לאחר לחיצה על הלינק יראה מסך בחירה עם בחירה של כמות תשלומים וכפתור ביצוע תשלום:


  • Related Articles

  • שליחת מסרונים לכלל המטופלים

   טיפולוג מאפשרת שליחת מסרונים או SMS לכלל המטופלים או העובדים בקלות. בכדי לאפשר את היכולת לשלוח הודעות למטפלים ולמטופלים יש להיכנס להגדרות תזכורות SMS תחת גלגל השיניים (מצד שמאל למעלה) לאחר מכן לסמן התיבה בשדה  סמנו לאפשר שליחת אסאמים למטופלים ועובדים ...
  • שליחת חשבוניות ללקוחות

   טיפולוג מאפשרת שליחת חשבוניות בצורה אוטומטית ישירות למייל אשר מופיע בכרטיס המטופל. מיידית לאחר הפקת החשבונית נפתחת חלונית במרכז המסך ובה נשאלים אם נרצה להוריד החשבונית בPDF או לשלחה במייל או אפילו בווטסאפ. כמו כן ניתן להגדיר שהחשבונית תשלח אוטומטית ...
  • שליחת ווטסאפ למטופל

   טיפולוג מאפשרת שליחת ווטסאפ למטופל.  במצב צפייה בכרטיס המטופל: לחיצה על הכפתור תפתח את האתר whatsappweb ותביא אותנו למסך התכתבות עם המטופל.  
  • שליחת סיכום מפגש למטופל במייל

   טיפולוג מאפשרת שליחת סיכום מפגש למייל המטופל כבר במעמד שמירת המפגש. ראשית יש לוודא כי בפרטי המטופל ישנה כתובת מייל בשדה הייעודי לכך. תוך תיעוד המפגש תחת הכפתור פעולות נוספות מופיעה אופציה שמור הדפס ושלח מפגש למטופל עם לחיצה על האופציה הזו תעלה חלונית ...
  • שליחת מסרון בעת יצירת פגישה

   טיפולוג מאפשרת שליחת תזכורות אוטומטית על פי תזמון ושליחת תזכורת מיד בתיאום הפגישה. לצפייה במאמר בנוגע לשליחת תזכורות אוטומטיות לחצו כאן במאמר זה נדון כיצד לשלוח מסרון בעת יצירת האירוע בלוח השנה. ראשית יש לייצר אירוע חדש בלוח השנה, פשוט לוחצים במקום ...